چین آسیاب ذغال سنگ پودر سازنده
خانه

Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.

Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.

1
Qingdao Epic Powder Machinery Co., Ltd.
چینگدائو EPIC پودر ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود
نمایه شرکت

ما EPIC POWDER تامین کننده حرفه ای پروژه های پردازش پودر خوب است، به ویژه پودر، پودر طبقه بندی، درمان سطح پودر و بازیافت زباله، با روند خشک و روند مرطوب.

تیم ما بیش از 35 سال تجربه در پردازش پودر های مختلف دارد. فن آوری و تجربه ما عمدتا تحت آموزش فنی مشاوران آلمانی ما، که مهندسین پروژه و طراح طبقه بندی Hosokawa Alpine آلمان بودند، توسعه یافتند. ما همچنین دارای مشاوران از استرالیا و مالزی هستیم که بیش از 28 سال در Omya کار کرده و در پروژه های مختلف طراحی جدید و بهبود کارخانه موجود در Omya شرکت داشته اند.

ما ماشین آلات و خدمات را به پروژه های مختلف پردازش پودر خردایش در صنایع معدنی، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و کشاورزی و صنایع دارویی عرضه می کنیم. ما یک پایگاه داده آزمون قابل توجهی با بیش از 5000 گزارش آزمایش بیش از 1000 مواد مختلف داریم.

ما نه تنها قادر به عرضه ماشین آلات درجه اول، بلکه طراحی های متناسب با نیازهای تولیدی مشتریان را ارائه می دهیم. ما با همکاری مشتری برای تعریف امکان و محدوده هر پروژه و یافتن بهترین راه حل ها برای رسیدن به اهداف خود، کار خواهیم کرد.


- امکان سنجی و مطالعه مفهومی؛
- تست پردازش نمونه و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی؛
- محاسبه هزینه و سودآوری؛
- زمانبندی و برنامه ریزی منابع؛
- راه حل کامل، راه اندازی و ارتقاء گیاه.

از ابتدا تا انتها، ما می توانیم مدیریت حرفه ای و دقیق پروژه را ارائه دهیم:

- برنامه ریزی پروژه؛
- نظارت و مدیریت سایت ساخت و ساز؛
- نصب و آزمایش سیستم های کنترل و ابزار دقیق؛
- راه اندازی ماشین آلات و کارخانه؛
- آموزش کارکنان؛
- پشتیبانی در سراسر تولید

ما به اصل همکاری بلندمدت با مشتریان پایبندیم. هدف ما این است که یک ترکیبی کامل از تکنولوژی پیشرفته و سرمایه گذاری کم برای مشتریان خود بدست آوریم. ما معتقدیم که ما می توانیم به شما در جلوگیری از راندمان دایره های پردازش پودر با تلاش مستمر ما کمک کنیم!

تاریخ

از تجربه گسترده ما برای به دست آوردن حداکثر رزولوشن یا پردازش مواد خود بهره مند شوید

2007: شرکت مهندسی و تجهیزات AsiaTsing (شانگهای) در شانگهای / چین تاسیس شد، برای کمک به آقای Kretschmer / IVA آلمان پردازش پروژه های پردازش پودر در چین.

2010: AsiaTsing با Micron (Qingdao) شرکت پودر فناوری و تجهیزات شرکت، درب، برای کمک به میکرون (چینگدائو) پردازش پروژه های پردازش پودر در چین و خارج از کشور.

2012: AsiaTsing همکاری گروه EPIC ویل ها را آغاز کرد و با همکاری EPIC (Qingdao) Powder Machinery Co.، Ltd در چینگدائو / چین، برای توسعه کسب و کار در صنعت پردازش پودر در بازار جهانی.

EPIC POWDER متخصص در تکنولوژی پردازش پودر است، یک شرکت تابعه از EPIC GROUP است و در ماه مه سال 2012 تاسیس شده است. دفتر مرکزی EPIC در بندر چینگدائو واقع شده است. استان شاندونگ، چین.

سرویس

ما می توانیم شما را با خدمات سفارشی ارائه دهیم

با توجه به خواسته های واقعی شما، تعدادی از راه حل های فرآیند ساخته شده است و پس از تجزیه و تحلیل مقایسه ای برای رسیدن به هدف شخصی سازی شخصی، راه حل معقول انتخاب شده است.

تیم ما

EPIC POWDER در تکنولوژی پردازش پودر متخصص است. تیم ما دارای بیش از 20 سال تجربه در پردازش های مختلف پودر ما حرفه ای ترین تامین کننده پروژه های پردازش پودر، به خصوص پودر فرز، پودر پراکندگی پودر طبقه بندی، treatemnt سطح پودر و بازیافت زباله، با روند خشک و روند مرطوب.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : EPIC پودر

تعداد کارمندان : 22~50

فروش سالانه : 2.5 million-5 million

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%